Keraaminen hiomakuppilaikka D×T×H (mm) EK80 Ek80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hiomakuppi, jossa:
Käyttötiedot
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsinten jne. hiontaan
- Märkähiomista emulsiolla tai hiomaöljyllä suositellaan. <Rakenne
- yleiskäyttöinen leikkaavien työkalujen, kuten porien, jyrsinten jne. hiontaan
- Märkähiontaa emulsiolla tai hiomaöljyllä suositellaan.
Valkoinen jalokorundi. Spesifikaatio: SD83AII7PVK3F steel universal.
Rakenne
Hiomakuppi, jossa:
Käyttötiedot
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Spesifikaatio | SD83AII7PVK3F steel universal |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hiomakuppi |
| Levyn ⌀ d | 100 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 100×50×20 |
| Hiontamenetelmä | Työkalujen hionta |
| Laikan leveys d | 50 mm |
| Reikä-⌀ h | 20 mm |
| Seinämäpaksuus w | 10 mm |
| Paksuus e | 10 mm |
| Muoto | 6 |
| Hioma-aine | Valkoinen jalokorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Muoto | 6 |
| Spesifikaatio | SD83AII7PVK3F steel universal |
| Hioma-aine | Valkoinen jalokorundi |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G597020EK80 |
|---|---|
| EAN | 9003170096270 |