Lamellilaikka V4 Master (ZA), lasikuitualusta, kupera teräkselle ja ruostumattomalle teräkselle ⌀ 115 mm 60
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Patentoitu, kaareva lamellimuoto ja lamellien sijoittelu antavat parhaan mahdollisen pinnoitepaksuuden erinomaista hiontatehoa ja käyttöikää varten.
Suuri pinnoitepaksuus erittäin pitkää käyttöaikaa ja erinomaista reunavakautta varten. Syvän kaarevuusalueen ansiosta hiomakangas voidaan hyödyntää optimaalisesti (ZA).
ZA: Puhdas zirkoniumoksidi polyesteri/puuvilla-sekoitekankaalla. Erittäin aggressiivinen avoimen raesirottelun ansiosta.
Käyttötiedot
Ihanteellinen reunojen hiontaan terävien reunojen pyöristämiseksi sekä hitsaussaumojen ja kuonajäämien hiontaan tehokkaissa koneissa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 115 mm |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Raekoko | 60 |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56544460 |
|---|---|
| EAN | 4027497487479 |