Lamellilaikka speed ZA, tasainen ⌀ 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Premium-zirkoniakorundi (ZA) maksimaaliseen hiontatehoon.
- Kestävä polyesteri–puuvillasekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reunakäytössä.
- Vakaa lasikuitukangaslaikka optimaalista puristusvoimaa varten.
- Yleiskäyttöinen teräkselle ja ruostumattomalle teräkselle.
- Parhaat tulokset heikkotehoisilla ja tehokkailla kulmahiomakoneilla.
speed – matala lamellirakenne suurta lastutilavuutta aikayksikköä kohti ja pitkää käyttöikää varten.
Käyttötiedot
Tarkka viisteytys, reunojen työstö ja pintahionta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Hioma-aine | zirkoniumoksidi (ZA) |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | Ruostumaton teräs; Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Raekoko | 60 |
| Muotin kuvaus | tasainen |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565275 |
|---|---|
| EAN | 4062406162504 |