Lamellilaikka speed CER taso ⌀ 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Korkealaatuinen itse teroittuva keraaminen rae (CER) maksimaaliseen hiontatehoon ja pieneen puristusvoimaan.
- Aktiivinen hiontapinnoite viileään hiontaan.
- Kestävä polycotton-sekakangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reunakäytössä.
- Ergonominen ja tärinää vaimentava polyesterimuovinen tukilaikka (palautuva).
- Parhaat tulokset tehokkailla kulmahiomakoneilla.
speed – loiva lamelliasettelu suurelle lastutilavuudelle aikayksikköä kohti ja pitkälle käyttöiälle.
Käyttöarvot
Tarkkaan viistoon, reunojen työstöön ja pintahiontaan.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Hioma-aine | Keraaminen jyvä (CER) |
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiova, jäähdyttävä pinnoite | kyllä |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Raekoko | 120 |
| Muotin kuvaus | tasainen |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565235 |
|---|---|
| EAN | 4062406159344 |