Lamellilaikka speed CER suora ⌀ 115 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Laadukas itseään teroittava keraaminen jyvä (CER) maksimaaliseen hiontatehoon ja pieneen painopaineeseen.
- Hiontaa aktivoiva pinnoite viileään hiontaan.
- Kestävä polycotton-sekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reunakäytössä.
- Ergonominen ja tärinää vaimentava polyesterimuovinen tukilaikka (palautuva).
- Parhaat tulokset tehokkailla kulmahiomakoneilla.
speed - matala lamellirakenne suurelle lastumäärälle aikayksikköä kohti ja pitkälle käyttöiälle.
Käyttötiedot
Tarkka viistäminen, reunojen viimeistely ja pintahionta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 115 mm |
| Hioma-aine | Keraaminen rae (CER) |
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiova, jäähdyttävä pinnoite | kyllä |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | tasainen |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565234 |
|---|---|
| EAN | 4062406159276 |