Lamellilaikka long life ZA, suora 40 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Premium-zirkonkorundi (ZA) maksimaaliseen hiontatehoon.
- Kestävä polyesteri–puuvillasekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reunakäytössä.
- Tukeva lasikuitukangasaluslaikka optimaaliseen puristuspaineeseen.
- Yleiskäyttöinen teräkselle ja ruostumattomalle teräkselle.
- Parhaat tulokset miedotehoisilla ja tehokkailla kulmahiomakoneilla.
long life – Erittäin tiheä lamellijärjestys maksimaalista käyttöikää varten.
Käyttötiedot
Yleiset hiontatyöt, pintahionta, rouhintahionta ja reunojen työstö.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Hioma-aine | zirkoniumoksidi (ZA) |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | tasainen |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56527040 |
|---|---|
| EAN | 4062406239947 |