Lamellihiomalaikka long life ZA, kartiomainen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Premium-zirkoniumkorundi (ZA) maksimaaliseen hiontatehoon.
- Kestävä polyesteri–puuvillasekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reunakäytössä.
- Vakaa lasikuitukangaslaikka optimaalista puristuspainetta varten.
- Yleiskäyttöinen teräkselle ja ruostumattomalle teräkselle.
- Parhaat tulokset heikkotehoisissa ja tehokkaissa kulmahiomakoneissa.
long life – erittäin tiheä lamellirakenne maksimaalista käyttöikää varten.
Käyttötiedot
Yleiset hiontatyöt, pintahionta, karkeahionta ja reunojen työstö.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 115 mm |
| Hioma-aine | zirkoniumoksidi (ZA) |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565264 |
|---|---|
| EAN | 4062406162375 |