Lamellihiomalaikka long life CER, kartiomainen ⌀ 178 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Korkealaatuinen itse teroittuva keraaminen jyvä (CER) maksimaaliseen hiontatehoon ja pieneen puristuspaineeseen.
- Hiontaa aktivoiva pinnoite viileään hiontaan.
- Kestävä polycotton-sekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reuna-alueiden käytössä.
- Ergonominen ja värinänvaimentava polyesterimuovinen tukilaikka (palautuva).
- Parhaat tulokset tehokkailla kulmahiomakoneilla.
long life – Erittäin tiheä lamellijärjestys maksimaalista käyttöikää varten.
Käyttötiedot
Yleiset hiontatyöt, pinnanhionta, karhennushionta ja reunojen työstö.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 178 mm |
| Hioma-aine | Keraaminen rae (CER) |
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiova, jäähdyttävä pinnoite | kyllä |
| Levyn ⌀ | 178 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565226 |
|---|---|
| EAN | 4062406159245 |