Lamellilaikka long life CER, kartiomainen ⌀ 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Laadukas itseään teroittava keraaminen hiomajyvä (CER) maksimaaliseen hiontatehoon ja pieneen puristusvoimaan.
- Hioma-aktiivinen pinnoite viileään hiontaan.
- Vankka polycotton-sekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reunakäytössä.
- Ergonominen ja tärinää vaimentava polyesterimuovinen tukilaikka (joustava).
- Parhaat tulokset tehokkailla kulmahiomakoneilla.
long life – Erittäin tiheä lamellijärjestely maksimaaliseen käyttöikään.
Käyttötiedot
Yleiset hiontatyöt, pintahionta, karkea aineenpoistohionta ja reunojen viimeistely.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Hioma-aine | Keraaminen hiomarake (CER) |
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiova, jäähdyttävä pinnoite | kyllä |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Raekoko | 80 |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565225 |
|---|---|
| EAN | 4062406159221 |