Lamellihiomalaikka long life CER, kartiomainen ⌀ 115 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Korkealaatuinen itse teroittuva keraaminen jyvä (CER) maksimaaliseen hiontatehoon ja pieneen puristuspaineeseen.
- Hiontaa aktivoiva pinnoite viileään hiontaan.
- Kestävä polycotton-sekoitekangas ihanteelliseen aineenpoistoon ja vakauteen reuna-alueilla.
- Ergonominen ja tärinää vaimentava polyesterimuovinen tukilaikka (joustava/palautuva).
- Parhaat tulokset tehokkailla kulmahiomakoneilla.
long life – Erittäin tiheä lamellijärjestely maksimaalista käyttöikää varten.
Käyttötiedot
Yleishiontatyöt, tasohionta, aineenpoistohionta ja reunojen viimeistely.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 115 mm |
| Hioma-aine | Keraaminen rae (CER) |
| Hionta-aineen nimike | Keraami |
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiova, jäähdyttävä pinnoite | kyllä |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Raekoko | 60 |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 565224 |
|---|---|
| EAN | 4062406156077 |