Jätesäkit 120 litraa, rulla 25 kpl
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
PE-jätesäkit, tilavuus 120 l, mitat 700 × 100 mm, kalvon paksuus 0,07 mm, sininen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jätesäkki |
|---|---|
| Pituus | 1100 mm |
| Leveys | 700 mm |
| Väri | sininen |
| Materiaali | PE |
| Leveys | 700 mm |
| Pituus | 1100 mm |
| Määrä per rulla | 25 |
| Sopii säkkitelineeseen | Nro 089161 koko F1 |
| Kalvon paksuus | 0.07 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089175 |
|---|---|
| EAN | 4250560505873 |