Harja-/konevarsi, 10 osan sarja 28 mm
- Tuotemerkki
- Nölle
- Tuotenumero
- G08753628
- Varastotilanne
- 108kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
68,97€
Tuotekuvaus
Malli
Puinen varsi pyöreällä nupilla, hiottu sileäksi.
Voidaan toimittaa vain Saksaan, Itävaltaan ja Sveitsiin.Malli
Pyöreä pää kartiolla. Sopii varren reikään ⌀ 24 mm ja varrenpitimeen ⌀ 28 mm.
Rakenne
Puinen varsi, jossa pyöreä nuppi, hienohiottu.
Toimitus vain Saksaan, Itävaltaan ja Sveitsiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Harjan varsi |
|---|---|
| Pituus | 1,4 m |
| Materiaali | puu |
| Pituus | 1,5 m |
| ⌀ | 28 mm |
| Varren pääty | pyöreä pää kartiolla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08753628 |
|---|---|
| EAN | 4250560525598 |