Alkalimangaaniparistot 6LR61
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkealaatuiset merkkiparistot alkali-mangaanilaatua, jotka kestävät 2 - 3 kertaa pitempään ja joiden varastointiaika on kaksinkertainen sinkki-hiiliparistoihin verrattuna.
Tehokas, erittäin laadukas merkkiparisto X-Power Alkaline on pitkään kestävä energianlähde vaativaan, paljon energiaa vaativaan käyttöön. Kestää pitkään, jopa 7 vuotta.
Toimituksen sisältö
1 kpl.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | paristo |
|---|---|
| Nimellisjännite | 9 V |
| Kemiallinen rakenne | alkali-mangaani |
| Uudelleenladattava | ei |
| Kansainvälinen malli | 6LR61 |
| Paino per kappale | 48 g |
| Akkutyyppimerkintä | 9 V -blokki |
| Energiansyöttö | paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815536LR61 |
|---|---|
| EAN | 4013674003884 |