Varakku NOVA 10:lle ja MULTIMATCHille 8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varakku NOVA 10:lle ja MULTIMATCHilleTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Akku |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 8 Ah; 8 Ah; 8 Ah |
| Sopii | 12 V PLC-konsepti; 12 V PLC-konsepti; 12 V PLC-konsepti |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akun jännite | 11,1 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valmistajan merkintä | PLC-akku 8 Ah |
| Paino per akku | 560 g |
| Latausaika per akku | 90 min |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0812638 |
|---|---|
| EAN | 5708997360040 |