Varakku NOVA 10:lle ja MULTIMATCHille 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Scangrip
- Tuotenumero
- G0812634
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Varakku NOVA 10:lle ja MULTIMATCHilleTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Akku |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Sopii | 12 V PLC-konsepti |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen; Verkkokäyttöinen |
| Akun jännite | 11.1 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valmistajan merkintä | PLC-akku 4 Ah |
| Paino per akku | 320 g |
| Latausaika per akku | 90 min |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0812634 |
|---|---|
| EAN | 5708997360033 |