NiMH-akkusarja, ladattava LR3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ympäristöystävälliset NiHM-paristot, joilla on hyvä kapasiteetti ja pitkä toiminta-aika, voidaan ladata jopa 1000 kertaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Akku |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 1100 mAh |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 1.2 V |
| Kemiallinen rakenne | Nikkeli-metallihydridi |
| Uudelleenladattava | kyllä |
| Kansainvälinen malli | HR3 |
| Paino per kappale | 16 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081570LR3 |
|---|---|
| EAN | 4013674352227 |