Palovaroitin RML3100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Brennenstuhl
- Tuotenumero
- G081598RML3100
- Varastotilanne
- 153kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Varoittaa luotettavasti savusta terävällä hälytysäänellä (85 dB). VDS-sertifioitu.
Huomautus
Palovaroitin on vaihdettava 10 vuoden käyttöajan jälkeen.
Rakenne
10 vuoden käyttöaika kiinteästi asennetun 3 V:n litiumpariston ansiosta. Pariston vaihtoa ei tarvita.
Rakenne
Varoittaa luotettavasti savusta voimakkaalla hälytysäänellä (85 dB). VDS-sertifioitu.
Huomautus
Palovaroittimet on vaihdettava 10 vuoden käyttöajan jälkeen.
Tekniset tiedot
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
|---|---|
| Hälytysäänen voimakkuus | 85 dB |
| Maksimikäyttöaika | 10 v |
| Sarjan sisältö | 1 |
| Korkeus | 31 mm |
| ⌀ | 100 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081598RML3100 |
|---|---|
| EAN | 4007123631636 |