Kaapelikela, muovia 25v
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kaapelikela, pRakenneKäytettäväksi kuivassa ympäristössä.
Toiminta
IP20: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan (halkaisija > 12 mm), kosketusta tulee kuitenkin välttää; ei suojaa vettä vastaan.
Malli
Hedi®-kaapelikelojen tunnusmerkkejä ovat laatu "Made in Germany" ja pitkä käyttöikä. Kelojen itse kehitetyt rungot takaavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Integroitu pyörimisenestokosketin estää kelan tahattoman pyörimisen. Kaikki kaapelikelaat on varustettu lämpösuojakatkaisijalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaapelikela |
|---|---|
| Tyyppi | 25V |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kaapeliluokka | H05VV-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Nimellisteho uloskelattuna | 3500 (16 A) W |
| Kaapelin materiaali | PVC punainen |
| Kaapelin pituus | 25 m |
| Verkkojännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Diagnostiikkajärjestelmä on saatavilla | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08112525V |
|---|---|
| EAN | 4003644013258 |