Muovinen kaapelikela malleille F, B, PL ja CZ 25v
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Muovinen kaapelikela F-, B-, PL- ja ocMalliKäyttöön kuivissa olosuhteissa.
Toiminto
IP20: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, joiden halkaisija on yli 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; ei suojaa vedeltä.
Malli
Hedi®-kaapelikela tarkoittaa laatua "Made in Germany" ja pitkää käyttöikää. Itse kehitetyt kelarungot varmistavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Integroitu pyörimisenestopistoke estää kelan tahattoman pyörimisen. Kaikki kaapelikela(t) on varustettu lämpösuojakatkaisijalla.
- Ylikuumenemissuoja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaapelikela |
|---|---|
| Tyyppi | 25 V |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kaapeliluokka | H05VV-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Nimellisteho uloskelattuna | 3500 (16 A) W |
| Kaapelin materiaali | PVC punainen |
| Kaapelin pituus | 25 m |
| Verkkojännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Diagnostiikkajärjestelmä on saatavilla | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08112725V |
|---|---|
| EAN | 4003644015351 |