Kiinnitinnauha DUAL-LOCK™
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Irrotettava 3M™-kiinnitysjärjestelmät ovat vaihtoehto perinteisille kiinnitysmenetelmille, kuten ruuveille, niiteille, nauloille tai liittimille.
DUAL-LOCKhyvään vetolujuuteen, kevyeeseen ja nopeaan avaamiseen yksinkertaisella vetäisyliikkeellä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Uudelleensuljettavuuden määrä | 1000 |
| Varastointilämpötila | 20 °C |
| Käyttöalue | Sisä- ja ulkotilat |
| Teipin isku | Tarranauha |
| Väri | puoliläpinäkyvä |
| Leveys | 25 mm |
| Pituus | 5 m |
| Valmistajan merkintä | SJ3560 |
| Lämpötilankestävä enintään | -30 - 95 °C |
| Paksuus | 5.7 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 2.6 N/mm |
| Vähimmäissäilyvyysaika | 12 kuukautta |
| Liimamassa | Akryyli; Akryyli; Akryyli |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 083690 |
|---|---|
| EAN | 4001895502408 |