Nippusidesarja T-Tie, valkoinen 4,6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hellermanntyton
- Tuotenumero
- G0837004,6
- Varastotilanne
- 2933kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä nippuside, valmistettu polyamidista 6,6, sisäpuolisella hammastuksella.
Käyttötiedot
Asennetaan pihdeillä tai käsin. Kaapeleiden, johtojen ja letkujen niputtamiseen ja kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Väri | valkoinen |
|---|---|
| Leveys | 4.6 mm |
| Suurin niputuksen ⌀ | 81 mm |
| Lämpötila-alue | -40–85 °C |
| Pituus | 300 mm |
| Materiaali | polyamidi 6.6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0837004,6 |
|---|---|
| EAN | 4031026624235 |