Nippusidesarja T-Tie, valkoinen 3,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hellermanntyton
- Tuotenumero
- G0837003,5
- Varastotilanne
- 1105kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä nippuside, valmistettu polyamidista 6,6, sisäpuolisella hammastuksella.
Käyttötiedot
Asennetaan pihdeillä tai käsin. Kaapeleiden, johtojen ja letkujen niputtamiseen ja kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Väri | valkoinen |
|---|---|
| Leveys | 3.5 mm |
| Suurin niputuksen ⌀ | 50 mm |
| Lämpötila-alue | -40–85 °C |
| Pituus | 150 mm |
| Materiaali | polyamidi 6.6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0837003,5 |
|---|---|
| EAN | 5022660329159 |