Nippusidesarja ruostumaton teräs 7,9 mm 7,9 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hellermanntyton
- Tuotenumero
- G0837107,9
- Varastotilanne
- 49kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Korroosionkestävä ja antimagnetinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu nippuside. Erittäin korkea kemiallinen kestävyys. Jaettu hihnan pää.
Käyttötiedot
Asennetaan pihdeillä tai käsin. Kaapeleiden, johtojen ja letkujen niputukseen ja kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nippusiteet |
|---|---|
| Määrä | 50 |
| Leveys | 7,9 mm |
| Suurin niputuksen ⌀ | 150 mm |
| Lämpötila-alue | -80 – 538 °C |
| Pituus | 500 mm |
| Materiaali | jaloteräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0837107,9 |
|---|---|
| EAN | 5022660312250 |