Numeroyhdistelmälukko 50 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Burg-wächter
- Tuotenumero
- G08583150
- Varastotilanne
- 213kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
NumeroyhdistelmälukkoRakenneMallin nro 99 runko on massiivimessinkiä. Sanka on valmistettu massiivisesta ruostumattomasta teräksestä ja lisäksi kaksinkertaisesti lukittu.
Uudelleenasetettavassa numeroyhdistelmälukossa, jossa on neljä numerorullaa, on lisävarmistus: se on ensin vapautettava avaimella ennen kuin koodi voidaan syöttää.
Voit valita numerot yksilöllisesti ja muuttaa niitä milloin tahansa.
Numeroyhdistelmälukko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Riippulukko |
|---|---|
| Sangan ⌀ | 8 mm |
| Yksilöllisesti säädettävä numeroyhdistelmä | kyllä |
| Mahdollistaa TSA-tarkastuksen ilman vaurioita | ei |
| Numerorullien lukumäärä | 4 |
| Ruostumaton | kyllä |
| Sangan leveys | 25 mm |
| Sankojen korkeus | 30 mm |
| Kokonaiskorkeus | 80.5 mm |
| Sangan materiaali | Ruostumaton |
| Lukkojen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08583150 |
|---|---|
| EAN | 4003482376614 |