Numeroyhdistelmälukko korkealla sankaosalla 50 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Burg-wächter
- Tuotenumero
- G08583250
- Varastotilanne
- 151kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Numeroyhdistelmälukko, jossa on korkea bRakenneKotelon nro 99 runko on valmistettu massiivisesta messingistä. Sanka on valmistettu massiivisesta ruostumattomasta teräksestä ja se on lisäksi kaksoislukittu.
Uudelleenasetettavassa numeroyhdistelmälukossa, jossa on neljä numerorullaa, on lisävarmistus: se on ensin vapautettava avaimella, ennen kuin koodi voidaan syöttää.
Voit valita koodin yksilöllisesti ja muuttaa sen milloin tahansa.
Numeroyhdistelmälukko korkealla sankaosalla
Tekniset tiedot
| Sangan ⌀ | 8 mm |
|---|---|
| Yksilöllisesti säädettävä numeroyhdistelmä | kyllä |
| Mahdollistaa TSA-tarkastuksen ilman vaurioita | ei |
| Numerorullien lukumäärä | 4 |
| Kotelon materiaali | Messinki |
| Ruostumaton | kyllä |
| Sangan leveys | 25.5 mm |
| Sankojen korkeus | 57 mm |
| Sangan materiaali | Ruostumaton |
| Lukkojen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08583250 |
|---|---|
| EAN | 4003482374917 |