Sylinterilukko korkealla sangan korkeudella, eri sarjoituksin 40 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Burg-wächter
- Tuotenumero
- G08586640
- Varastotilanne
- 359kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Massiivinen messinkilukko karkaistulla terässangalla.
Erittäin korkealla sangalla.
Toiminto
Eri sarjoitus tarkoittaa, että avain voi avata ja sulkea vain yhden lukon tai sylinterin, ja se on valmistettu vain yhtenä kappaleena.
Toimitussisältö
Riippulukko, 2 avainta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Riippulukko |
|---|---|
| Karkaistu sanka | kyllä |
| Kotelon ⌀ | 40 mm |
| Avainten määrä | 2 |
| Sangan ⌀ | 6 mm |
| Sangan materiaali | Teräs |
| Lukitusjärjestelmään sovitettu | ei |
| Sopii lukkosylintereihin | ei |
| Lukkojen määrä | 1 |
| Lukko | yksittäislukittava |
| Avaimenreiän suojuksella | ei |
| Korkea sanka | kyllä |
| Sisäinen aisakorkeus | 65 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08586640 |
|---|---|
| EAN | 4003482336809 |