X80 Power Clean™ Multi-Task puhdistuspyyhkeet, suuri rulla laatikossa W W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
- Jokainen 2-in-1-laatikko WypAll® X80 Power Clean™ -tehopuhdistusliinoja sisältää 1 keskeltä annosteltavan rullan ja 180 valkoista puhdistusliinaa.
- Erityisesti suunniteltu metallilastujen ja lian poistoon karkeilta pinnoilta, kuten koneista, työkaluista ja varaosista, ja uudelleenkäytettävissä jopa 20 kertaa.
- WypAll® 2-in-1 Midi -rullapuhdistusjärjestelmä tarjoaa sekä keskeltä annostelun että sivusta annosteltavan ratkaisun litteille liinoille, jotta ne ovat helposti saatavilla tarvittaessa. Se on myös yhteensopiva Kimberly-Clark Professional™ -vapaasti seisovan teollisuusannostelijan (6154) kanssa.
- Kevyt, ergonominen ja kannettava pahvipakkaus, vettä hylkivä suojaamaan vedeltä, öljyltä ja rasvalta.
- Kestävyyteen keskittyvä suunnittelu mahdollistaa kulutuksen vähentämisen jopa 15 % liinojen ja annostelijan optimoidun laadun ansiosta. Tämä suojelee ympäristöä ja vähentää käyttökustannuksia.
Toimitussisältö
1 rulla × 180 valkoista puhdistusliinaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 310 mm |
| Leveys | 310 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 180 |
| Varasto | 1 |
| Väri | valkoinen |
| Valmistajan merkintä | 8252 |
| Kostea | ei |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089294W |
|---|---|
| EAN | 5033848044771 |