X60 General Clean™ Multi-Task puhdistusliinat, suuri rulla laatikossa W W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
1 rulla × 235 sinistä puhdistusliinaa.
Ominaisuudet
- Jokainen WypAll® X60 General Clean™ Multi-Task -puhdistusliinaa (keskiraskaaseen käyttöön) sisältävä 2-in-1-laatikko sisältää 1 rullan keskiannostimella ja 235 sinistä puhdistusliinaa.
- HyperAbsorb™-teknologia auttaa vähentämään jätettä ja edistämään kestävyyttä korkean kulutuskestävyyden ansiosta, mikä mahdollistaa uudelleenkäytön jopa viisi kertaa.
- WypAll® 2-in-1 Midi -rullapuhdistusjärjestelmä tarjoaa sekä keskiannostimen että sivuannosteluratkaisun taitetuille liinoille, jolloin liinat ovat helposti saatavilla tarvittaessa. Se on myös yhteensopiva Kimberly-Clark Professional™ -vapaasti seisovan teollisuusannostelijan (6154) kanssa.
- Kevyt, ergonominen ja kannettava pahvipakkaus, vettähylkivä suojaamaan vedeltä, öljyltä ja rasvalta.
- Kestävyyteen keskittyvä suunnittelu mahdollistaa kulutuksen pienentämisen jopa 15 % liinojen ja annostelijan optimoidun laadun ansiosta. Tämä suojelee ympäristöä ja vähentää käyttökustannuksia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 310 mm |
| Leveys | 310 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 235 |
| Varasto | 1 |
| Väri | sininen |
| Valmistajan merkintä | 8250 |
| Kostea | ei |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089296W |
|---|---|
| EAN | 5033848044832 |