WypAll® X80 pyyhintäliinat, suurirulla W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
WypAll® X80 -sarja on kehitetty erityisesti raskaaseen pyyhintään karkeilla pinnoilla, erityisesti silloin kun repäisylujuus on ratkaiseva vaatimus. WypAll® X80 -pyyhkeet eivät repeä ja säilyttävät laatunsa ja kokonsa pitkään. 70 % käyttäjistä vaikuttui pyyhkeiden kestävyydestä niin, että tämä sai kolme kertaa useammat käyttäjät suosimaan pyyhkeitä rättien sijaan. Repäisylujuuden markkinajohtajana haluamme tukea tuottavuutesi ja tehokkuutesi parantamista – ja samalla vähentää jätettä – tarjoamalla siistin ja luotettavan pyyhkeen, jolla on pidempi käyttöikä. Edistyksellinen Hydroknit™-teknologia varmistaa, että jokainen pyyhe on vahva, erittäin kulutusta kestävä ja imukykyinen eikä repeä. Ihanteellinen teollisen valmistuksen käyttöön.
Toimitussisältö
6 × suuri rulla WypAll® X80 -pyyhkeitä, 475 arkkia per rulla.
Malli
WypAll® X80 -valikoima on kehitetty raskaaseen pyyhintään karheilla pinnoilla, erityisesti silloin kun repäisylujuus on ratkaiseva vaatimus. WypAll® X80 -liinat eivät repeä ja säilyttävät laatunsa ja kokonsa pitkään. 70 % käyttäjistä vakuuttui liinojen kestävyydestä niin, että se sai kolme kertaa useamman suosimaan liinoja rättien sijaan. Repeämislujuuden markkinajohtajana tuemme mielellämme tuottavuutesi ja tehokkuutesi parantamista – ja samalla jätteen vähentämistä – tarjoamalla siistin ja luotettavan liinan, jolla on pidempi käyttöikä. Edistyksellinen Hydroknit™-teknologia varmistaa, että jokainen liina on vahva, erittäin kestävä ja imukykyinen eikä hajoa. Ihanteellinen teolliseen tuotantoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 310 mm |
| Leveys | 315 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 475 |
| Varasto | 1 |
| Väri | valkoinen |
| Valmistajan merkintä | X80-pyyhkeet – suuri rulla |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089289W |
|---|---|
| EAN | 036000410259 |