WypAll® L30 Ultra™ pyyhintäliinat, suurrulla W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
WypAll® L30 -puhdistusliinavalikoima erottuu edukseen repäisylujuudellaan ja imukyvyllään vaativissa puhdistustöissä. WypAll® L30 -puhdistusliinat jumborullassa puhdistukseen ja kunnossapitoon ovat ihanteellisia kovaan käyttöön, teollisten nesteiden pyyhkimiseen sekä osien ja komponenttien puhdistukseen. Sininen rulla on myös helppo tunnistaa kontaminaatiokriittisissä ympäristöissä. Nämä WypAll®-pyyhintäliinat, joilta odotetaan kertakäyttöpyyhintäliinojen arvoa, erottuvat lisäksi erinomaisella repäisylujuudella ja imukyvyllä, mikä vähentää materiaalinkulutusta ja kustannuksia. WypAll® L30 -puhdistusliinoja voidaan käyttää puhdistus- tai desinfiointiaineiden kanssa. Näiden teollisuuspuhdistusliinojen soveltuvuus on testien mukaan ruisku- ja pyyhintäpuhdistukseen peretikkahapolla, vetyperoksidilla ja kvaternäärisillä ammoniumyhdisteillä (quats).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 380 mm |
| Leveys | 340 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 1000 |
| Varasto | 3 |
| Hylsyn ⌀ | 6 cm |
| Paino | 8 kg |
| Valmistajan merkintä | L30 Ultra |
| Kostea | ei |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089282W |
|---|---|
| EAN | 5033848032532 |