WypAll® L20 Essential™ -pyyhintäliinat suurrolla W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
WypAll® Essential™ 2-kerroksiset paperiset puhdistuspyyhkeet ovat ihanteellinen ratkaisu kevyisiin pyyhintätöihin. Paperipyyhkeet soveltuvat nesteiden tehokkaaseen pyyhintään alkoholi- ja pyyhintäpuhdistuksessa/kuivauksessa sekä käsien puhdistukseen ja kuivaamiseen. WypAll®-brändipainatuksen ansiosta liinojen lujuus kasvaa yhtenäisten kerrosten ainutlaatuisen rakenteen myötä, ja jokainen sinisen WypAll® L20 -rullan puhdistusliina näyttää siistimmältä ja tuntuu miellyttävämmältä. Sininen rulla on myös helppo tunnistaa kontaminaatiokriittisissä ympäristöissä. Nämä kertakäyttöiset puhdistuspyyhkeet tarjoavat kertakäyttöpyyhkeiltä odotettavaa vastinetta ja erottuvat lisäksi erinomaisella repäisylujuudella ja imukyvyllä, mikä vähentää materiaalinkulutusta ja kustannuksia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset kuivauspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 380 mm |
| Leveys | 340 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 1000 |
| Varasto | 2 |
| Väri | sininen |
| Hylsyn ⌀ | 6 cm |
| Paino | 5 kg |
| Valmistajan merkintä | L20 Essential |
| Kostea | ei |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089281W |
|---|---|
| EAN | 5033848032518 |