Kimtech™ Pure™ -pyyhkeet, suurrulla K K
- Tuotemerkki
- Kimtech
- Tuotenumero
- G089242K
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
204,85€
Tuotekuvaus
Rakenne
Kimtech™ Pure™ -puhdistuspyyhkeet ovat tehokkaita pyyhkeitä, jotka soveltuvat käytettäväksi puhdastiloissa ISO-luokassa 4 ja sitä korkeammissa. Ne ovat täydellisiä kriittisten laitteiden ja pintojen kuivapyyhintään monilla eri toimialoilla. Vähälinttaavia ja erittäin imukykyisiä herkkiin käyttökohteisiin ja pinnoille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperipyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 380 mm |
| Leveys | 340 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 600 |
| Varasto | 1 |
| Väri | ruuvi |
| Hylsyn ⌀ | 6 cm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089242K |
|---|---|
| EAN | 5027375019692 |