Erittäin vahvat yleiskäyttöiset paperipyyhearkit (siniset) W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullateline nro 089160, koko W1.
Rakenne
Erittäin vahvat yleiskäyttöiset paperipyyhearkit (430) sopivat nesteiden pyyhintään ja käsien kuivaamiseen.
Laaja valikoima erikoispyyhkeitä pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen pyyhe on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygieniadispenserin kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Oikealla pyyhkeellä imet vuotaneet tai roiskuneet nesteet huomattavasti tehokkaammin ja poistat lian ja pölyn. Kädet ovat suojassa epäpuhtauksilta ja kuumuudelta. Pyyhkeitä on saatavana rullana tai yksittäisarkkeina. Tutustu Torkin eri tuotteisiin, jotka tekevät työympäristöstäsi puhtaamman, turvallisemman ja tehokkaamman. Kaikilla Torkin pyyhkeillä on FSC- ja EU-ympäristömerkintä.
Pyyhkeet soveltuvat elintarvikekosketukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset kuivauspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 340 mm |
| Leveys | 369 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 430 |
| Repäisypituus | 1000 |
| Varasto | 2 |
| Väri | sininen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089132W |
|---|---|
| EAN | 7322540183726 |