Pyyhintäpaperi, erittäin vahva, sarja viisiosainen W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullatelineeseen nro 089160 koko W4.
Rakenne
Tork pyyhintäpaperi, erittäin vahva (440): öljyn ja rasvan pyyhkimiseen. Vahvempi ja parempi imukyky kuin tavallisella paperilla QuickDry-laadun ansiosta.
Laaja valikoima erikoisliinoja pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen liina on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygieniadispenserin kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Oikealla Tork-liinalla imeytät valuneet tai roiskuneet nesteet huomattavasti tehokkaammin ja poistat lian ja pölyn. Kädet ovat suojassa epäpuhtauksilta ja kuumuudelta. Tork-liinoja on saatavana rullina tai arkkeina. Tutustu Torkin eri tuotteisiin, jotka tekevät työympäristöstäsi puhtaamman, turvallisemman ja tehokkaamman. Kaikki Tork-liinat ovat FSC- ja EU-ympäristömerkittyjä.
Liinat soveltuvat elintarvikekosketukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperitelineet |
|---|---|
| Pituus | 324 mm |
| Leveys | 385 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W4 |
| Varasto | 3 |
| Väri | valkoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089126W |
|---|---|
| EAN | 7322540183832 |