Erittäin kestävä, monikäyttöinen pyyhintäpaperisarja, 2-osainen W W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullateline nro 089160, koko W1 ja W2.
Malli
Erittäin vahvat yleispaperipyyhkeet (430) soveltuvat nesteiden pyyhintään ja käsien kuivaamiseen.
Laaja valikoima erikoispyyhkeitä pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen pyyhe on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygieniadispenserin kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Oikealla pyyhkeellä imeytät valuneet tai roiskuneet nesteet huomattavasti tehokkaammin ja poistat lian ja pölyn. Kädet suojataan epäpuhtauksilta ja kuumuudelta. Pyyhkeitä on saatavana rullana tai arkkeina. Tutustu Torkin eri tuotteisiin, jotka tekevät työympäristöstäsi puhtaamman, turvallisemman ja tehokkaamman. Kaikki Tork-pyyhkeet ovat FSC- ja EU-ympäristömerkittyjä.
Pyyhkeet soveltuvat elintarvikekosketukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset käsienkuivauspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 340 mm |
| Leveys | 235 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1, W2 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 430 |
| Repäisypituus | 2×500 |
| Varasto | 2 |
| Väri | valkoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089131W |
|---|---|
| EAN | 7322540183719 |