X70 Power Clean™ Multi-Task puhdistusliinat, suuri rulla laatikossa W W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
- Jokainen 2-in-1-laatikko WypAll® X70 Power Clean™ -puhdistusliinoja keskiraskaaseen käyttöön sisältää 1 keskisyötöllä varustetun rullan ja 215 sinistä puhdistusliinaa.
- Se on luotettava karkeampia epäpuhtauksia, kuten rasvaa ja likaa, vastaan ja on erittäin kestävä, joten sen voi käyttää uudelleen jopa kymmenen kertaa.
- WypAll® 2-in-1 Midi -rullapuhdistusjärjestelmä tarjoaa sekä keskisyötön että sivusyötön litteille liinoille, jotta ne ovat tarvittaessa helposti saatavilla. Se on myös yhteensopiva Kimberly-Clark Professional™ -vapaasti seisovan teollisuusannostelijan (6154) kanssa.
- Kevyt, ergonominen ja kannettava laatikkorakenne, vettä hylkivä suojaamaan vedeltä, öljyltä ja rasvalta.
- Kestävyyteen tähtäävä muotoilu mahdollistaa kulutuksen pienentämisen jopa 15 % liinojen ja annostelijan optimoidun laadun ansiosta. Tämä suojaa ympäristöä ja vähentää käyttökustannuksia.
Toimitussisältö
1 rulla × 215 sinistä puhdistusliinaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperikuivauspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 310 mm |
| Leveys | 310 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | 089265, 089266, 089267 |
| Repäisypituus | 215 |
| Varasto | 1 |
| Väri | sininen |
| Valmistajan merkintä | 8251 |
| Kostea | ei |
| Soveltuu puhdistukseen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089295W |
|---|---|
| EAN | 5033848044825 |