Puhdistusliina Flexibel R R
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
- Tuotemerkki
- Torkâ
- Tuotenumero
- G089145R
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimen tai puhdistusaineen kanssa.
Tork-puhdistusliina (520): sorvaus- ja jyrsintätyökalujen, lävistys-, leikkaus- ja taivutuskoneiden, moottorinosien ja työkappaleiden puhdistukseen. Pehmeä, joustava ja liuottimia kestävä; kapeiden kohtien puhdistukseen sekä öljyn ja rasvan poistoon.
exelClean™-teho ammattimaisiin puhdistustuloksiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 238 mm |
| Leveys | 374 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | Handy-Box |
| Aiempi kuivausmerkintä | 520 |
| Repäisypituus | 210 |
| Leveys | 374 mm |
| Pituus | 238 mm |
| Valmistajatunnus | 520372 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089145R |
|---|---|
| EAN | 7322540057515 |