Puhdistusliina Joustava, suurrulla R R
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullatelineeseen nro 089160, koot F1, W1.
Rakenne
Tork puhdistusliina (520): Sorvaus- ja jyrsintyökalujen, lävistys-, leikkaus- ja taivutuskoneiden sekä moottorinosien ja työkappaleiden puhdistukseen. Pehmeä, joustava ja liuottimia kestävä; sopii ahtaisiin paikkoihin sekä öljyn ja rasvan poistoon.
exelClean™-tehoste ammattimaisiin puhdistustuloksiin.
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimien tai puhdistusaineiden kanssa.
Liinat soveltuvat elintarvikekosketukseen.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaalisen tehokkuuden saavuttamiseksi työympäristössäsi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 380 mm |
| Leveys | 420 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 520 |
| Repäisypituus | 950 |
| Leveys | 420 mm |
| Pituus | 380 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089146R |
|---|---|
| EAN | 7322540057478 |