Puhdistusliina yksinkertaisiin käyttökohteisiin Suurrulla R R
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Elintarviketurvallisuusmerkintä: Food contact approved certified by a third part 23LD06879.
Ympäristömerkintä: FSC MIX CREDIT SA-COC-008266
Tehdassertifikaatti: ISO 9001; ISO 14001 (Environmenal management systems)
Malli
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivina tai veden, liuottimien tai puhdistusaineiden kanssa.
Täydellinen puhdistusliina kevyempiin ja yksinkertaisiin puhdistustöihin. Voit poistaa pölyn tai lian
liinalla sekä märkänä että kuivana. Sen voi huuhdella ja käyttää uudelleen yhä uudelleen.
Valitse yhdistelmärulla pienempää arkkikokoa varten, jotta et kuluta enempää kuin on tarpeen. Puhdistusliina
Tork yksinkertaisiin käyttökohteisiin valmistetaan Tork exelCLEAN® -tekniikalla. Se
on kestävä valinta, koska exelCLEANin hiilidioksidipäästöt ovat vähentyneet 28 % vuodesta 2011. Pakkaus
on valmistettu kierrätysmateriaalista.
Hyödynnä Tork exelCLEAN® -kuitupuhdistusliinoja maksimaalisen tehokkuuden saavuttamiseksi työympäristössäsi.
Etuna
- Puhdistusliinoillamme kevyisiin ja keskivaativiin puhdistustehtäviin kaikki sujuu helpommin ja nopeammin. Erityisesti tuotesuunnittelun ansiosta.
- Pehmeä ja joustava, ihanteellinen vaikeapääsyisille alueille.
- Liinoja voidaan käyttää sekä kuivana että yhdessä puhdistusaineiden ja pintadesinfiointiaineiden kanssa.
- Korkean kapasiteetin ansiosta rullat kestävät pidempään eikä niitä tarvitse täyttää usein.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 250 mm |
| Leveys | 315 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1, W2, W3 |
| Repäisypituus | 600 |
| Väri | valkoinen |
| Leveys | 315 mm |
| Pituus | 250 mm |
| Paino | 2,5 kg |
| Kostea | ei |
| Valmistajan merkintä | 500137 |
| Varasto | 1 |
| Rullan ⌀ | 25 cm |
| Hylsyn ⌀ | 7,1 cm |
| Rullan pituus | 1,5 m |
| Toimituspakkaus | pahvilaatikko |
| Sertifioitu elintarvikekosketukseen | kyllä |
| Valmistajatunnus | 500137 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089138R |
|---|---|
| EAN | 7322542310939 |