Puhdistusliina, erittäin kestävä R R
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Torkâ
- Tuotenumero
- G089183R
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Puhdistus tarkoittaa tahrojen ja lian poistamista pinnoilta, koneista tai työkaluista liinoilla, joita käytetään kuivana tai veden, liuottimen tai puhdistusaineen kanssa.
Torkin Erittäin vahva teollisuuspuhdistusliina on erittäin kestävä ja tehokas likaa vastaan. Se selviytyy myös intensiivisestä puhdistustyöstä, poistaa rasvan vaivatta ja irrottaa myös pinttyneet tahrat. Sitä voidaan käyttää useimpien liuottimien kanssa ja se suojaa samalla käsiä kuumuudelta ja metallihiukkasilta. Liina sopii Tork-arkkiannostelijaan taitetuille pyyhintä- ja puhdistusliinoille; annostelija suojaa täyttöpakkauksia lialta ja mahdollistaa liinojen ottamisen yksi kerrallaan, mikä vähentää kulutusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset puhdistusliinat |
|---|---|
| Pituus | 430 mm |
| Leveys | 355 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | W4 |
| Aiempi kuivausmerkintä | 570 |
| Repäisypituus | 5×65 |
| Leveys | 355 mm |
| Pituus | 430 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089183R |
|---|---|
| EAN | 7322540862577 |