Työpöydän käsiharja Arenga/elaston-sekoite 280 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suora puurunko pyöristetyillä varren reunoilla. Harja noin 150 × 40 mm, harjaskorkeus 70/60 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lakaisuharja |
|---|---|
| Pinnoite | Arengan ja elastonin sekoitus |
| Kokonaisrungon pituus | 280 mm |
| Harjalaitteen leveys | 40 mm |
| Varren reunat | pyöristetty |
| Harjalaitteen pituus | 150 mm |
| Ripustusreikä | kyllä |
| Näkyvä harjaspituus | 70/60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G087556280 |
|---|---|
| EAN | 4250560508782 |