Nostolenkki DSS M48x5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti, lujatekoinen sisäänruuvattava nostolenkki. Kääntyvä 360° ja sivulle kääntyvä 180°.
Huomautus
SF 5:1 = varmuuskerroin 5.
SF 4:1 = varmuuskerroin 4.
Tekniset tiedot
| Kierteen ⌀ | M48×5 |
|---|---|
| Nostokapasiteetti WLL (SF 4:1) | 20 t |
| Kierrepituus l | 68 mm |
| Sisäkuusiokoloavaimen koko s | 19 mm |
| Kantavuus WLL, SF 5:1 | 17 t |
| Silmukan paksuus f | 182 mm |
| Ruuvin kannan korkeus a | 79 mm |
| Nostosilmukan leveys g | 45 mm |
| Ruuvinkannan halkaisija c | 90 mm |
| Lenkin leveys e | 91 mm |
| Paneelien välinen etäisyys – silmukka d | 125 mm |
| Väliosan korkeus b | 38 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G086453M48X5 |
|---|---|
| EAN | 2050001949240 |