Nostolenkki DSS M36x4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti, lujatekoinen sisäänruuvattava nostolenkki. Kääntyvä 360° ja sivulle kääntyvä 180°.
Huomautus
SF 5:1 = varmuuskerroin 5.
SF 4:1 = varmuuskerroin 4.
Tekniset tiedot
| Kierteen ⌀ | M36×4 |
|---|---|
| Nostokapasiteetti WLL (SF 4:1) | 12 t |
| Kierrepituus l | 54 mm |
| Sisäkuusiokoloavaimen koko s | 19 mm |
| Kantavuus WLL, SF 5:1 | 11 t |
| Silmukan paksuus f | 149 mm |
| Ruuvin kannan korkeus a | 61 mm |
| Nostosilmukan leveys g | 33 mm |
| Ruuvinkannan halkaisija c | 70 mm |
| Lenkin leveys e | 73 mm |
| Paneelien välinen etäisyys – silmukka d | 104 mm |
| Väliosan korkeus b | 31 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G086453M36X4 |
|---|---|
| EAN | 2050001949219 |