LED- yleisvalaisin 360° himmennystoiminnolla CAS AREA-10 Area-10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Scangripâ
- Tuotenumero
- G081243AREA-10
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
LED- yleisvalaistus 360° himmennystoiminnollaToimintoIP65: Suojaus vesisuihkuilta kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Cordless Alliance System (CAS) on valmistajariippumaton akkujärjestelmä johtavilta sähkötyökalumerkeiltä.
Akkukäyttöinen LED-yleisvalaisin suurella kapasiteetilla sekä häikäisemättömällä ja tasaisella valovirralla. Valaisimien kestävä ja iskunkestävä muovikotelo sopii erinomaisesti kaikkiin työympäristöihin. Voidaan asentaa SCANGRIP®-jalustaan.
- Valokeila valittavissa 360° tai 180°.
- Himmennettävissä viiteen valotasoon.
- BLUETOOTH-valonohjaimella voit sytyttää ja sammuttaa jopa neljä valaisinta ja säätää valovirtaa viidessä portaassa kulloisenkin työtehtävän mukaan.
- CAS 12 / 18 V akkupaketeille tai suora liitäntä SCANGRIP®-virtalähteeseen (lisävaruste).
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet johdollista virransyöttöä varten löytyvät numeroista 081246 − 081249.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisvalaistus |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 1000 - 10000 lm |
| Valmistajan merkintä | AREA 10 CAS |
| Kokonaiskorkeus | 380 mm |
| Kokonaisleveys | 198 mm |
| Kokonaispituus | 198 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081243AREA-10 |
|---|---|
| EAN | 5708997361030 |