LED Ex -työvalo akulla 3AALH 3aalh
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Uk - underwater kinetics
- Tuotenumero
- G0814913AALH
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Räjähdyssuojattu työvalaisin, tarkastettu voimassa olevan ATEX-direktiivin mukaisesti.
Monitoiminen työvalaisin irrotettavalla magneettijalalla, kiinnittyy metallipinnoille. Valaisinpää voidaan kääntää 360° ja kallistaa 120° ylös ja alas (voidaan lukita kaikkiin asentoihin). Teräsklipsi ja etupuolella oleva virtakytkin.
Erittäin kirkas valaistus ja erittäin pitkä käyttöaika.
Toiminto
IP67: Suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Räjähdyssuojattu työvalo, tarkastettu voimassa olevien ATEX-direktiivien mukaisesti.
Monitoiminen työvalo irrotettavalla magneettijalalla, kiinnittyy metallipinnoille. Lamppupää voidaan kääntää 360° ja kallistaa 120° ylös ja alas (lukittavissa kaikkiin asentoihin). Teräsclip ja etupuolella oleva virtakytkin.
Erittäin kirkas valaistus ja erittäin pitkä käyttöaika.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 228 lm |
| ATEX-vyöhyke | vyöhyke 0; vyöhyke 20; vyöhyke 0; vyöhyke 20; vyöhyke 0; vyöhyke 20 |
| Paloaika | 8.4 h |
| Instrumentin ominaisuus | soveltuu Ex-alueelle |
| Paino | 185 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 54 mm |
| Kokonaispituus | 182 mm |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0814913AALH |
|---|---|
| EAN | 032705104035 |