Johdoton LED-valonheitin 0-versio ilman akkua 92604200 92604200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kompakti akkukäyttöinen LED-valaisin kääntyvällä lampunpäällä. Yhteensopiva kaikkien Fein 12–18 V litiumioniakkujen kanssa.
Toimitussisältö
Johdoton valonheitin ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivia vara-akkuja ja latureita on saatavana nro 073832 ja nro 073845.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalo |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 18 V |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 12 V; Fein tyyppi E 18 V |
| Valovirta | 300 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mikään |
| Valmistajan merkintä | ALED 12-18V |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Paino ilman akkua | 130 g |
| Valovirta vaihe 2 | 100 lm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07320092604200 |
|---|---|
| EAN | 4014586882819 |