Ladattava LED-työvalo 26
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä LED-valonheitin, jossa on iskunkestävä alumiinikotelo ja kuminen suojareuna.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, pieni energiankulutus, pitkä käyttöikä.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
NOVA-työvalaisimet integroidulla kantokahvalla. Suurikapasiteettinen COB-LED 5-portaisella himmennystoiminnolla. Käännettävä.
Rakenne
Dual System -järjestelmän ansiosta voidaan käyttää sekä mobiilina akkukäyttöisenä valonheittimenä että verkkokaapelilla. Lataustason ilmaisin, jäljellä olevan käyttöajan näyttö, himmennettävissä 5 portaassa.
Toiminta
IP67: Suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sis. laturin.
Rakenne
Kestävä LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Suuri valoteho, alhainen energiankulutus, pitkä käyttöikä.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
NOVA-työvalaisimet integroidulla kantokahvalla. Suurikapasiteettinen COB-LED, 5-portainen himmennystoiminto. Käännettävä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| Paino | 1780 g |
| CRI-arvo | 80 |
| Akkukapasiteetti | 4.4 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 400–4000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 1–14 h |
| Värilämpötila | 6000 K |
| Valmistajan merkintä | NOVA 3K C+R |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 233 mm |
| Kokonaisleveys | 88 mm |
| Kokonaispituus | 235 mm |
| Tehonkulutus | 29 W |
| Akun jännite | 11.1 V; 11.1 V; 11.1 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08125426 |
|---|---|
| EAN | 5708997354414 |