Akkukäyttöinen valonheitin Bluetooth-kaiuttimella IF4R-MUSIC If4r-music
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen valonheitin, jossa Bluetooth-kaiutinToimintoIP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Nyt arjen työt sujuvat musiikin kanssa! Suosittu työmaavalaisin iF4R saa aivan erityisen päivityksen: iF4R
musicin sisällä on korkealaatuinen kaiutin, joka voidaan Bluetoothin kautta yhdistää älypuhelimeesi ja siten
toimia työmaaradiona. iF4R music yltää 2500 lumenin valovirtaan, jaettuna viiteen
kirkkaustasoon. Musiikkityömaavalaisin ladataan Magnetic Charge System -järjestelmällä.
- Sisäänrakennettu magneetti helppoon kiinnitykseen metallipinnoille (esim. teräspalkkeihin).
- Viisi kirkkaustasoa, valovirta jopa 2500 lumen, säädettävissä Multi Function -kytkimellä.
- Sisäänrakennettu kaiutin, jota ohjataan Bluetoothin kautta.
- Helppo lataus Magnetic Charge System -järjestelmällä.
- Helppo kuljettaa suuren ja kestävän kahvan ansiosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Paino | 1139 g |
| CRI-arvo | 80 |
| Akkukapasiteetti | 8 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 200 - 2500 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 1.5 - 15 h |
| Värilämpötila | 5400 - 6600 K |
| Valmistajan merkintä | iF4R music |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 110 mm |
| Kokonaisleveys | 47 mm |
| Kokonaispituus | 235 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081273IF4R-MUSIC |
|---|---|
| EAN | 4058205020268 |