Akkukäyttöinen työvalo IF3R If3r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen työvaloToimintoIP54: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu), sekä täydellinen kosketussuoja.
Malli
Pieni, harkittu ja tehokas: iF3R on työmaavalaisin valtavalla valoteholla. Jopa 1000 lumenia tuo
vain 14 cm pitkä valaisin työpaikalle, ja se on säädettävissä viiteen kirkkausportaaseen. Alimmalla asetuksella
iF3R toimii helposti yli 15 tuntia. Se ladataan Magnetic Charge System -järjestelmällä, minkä ansiosta se on vesitiivis myös ilman liitäntöjen
suojakantta (IP54). Jalusta, magneetti ja koukku takaavat joustavan sijoittelun. Cooling
Technologyn ansiosta COB-LED on suojattu ylikuumenemiselta.
- Pieni työmaavalaisin erinomaisella valoteholla.
- Joustava asettelu ja suuntaus liikkuvalla jalustalla, magneetilla ja koukulla.
- Helppo lataus Magnetic Charge System -järjestelmällä.
- Cooling Technology pitkää käyttöä varten ilman ylikuumenemista.
- Viisi himmennysastetta.
Tekniset tiedot
| Paino | 392 g |
|---|---|
| CRI-arvo | 80 |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 100 - 1000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 1,5 - 15 h |
| Värilämpötila | 5400 - 6600 K |
| Valmistajan merkintä | iF3R |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 71 mm |
| Kokonaisleveys | 36 mm |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Akun jännite | 3,7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081271IF3R |
|---|---|
| EAN | 4058205020237 |