LED-taskulamppu Pro akulla P7r-pro
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ledlenser
- Tuotenumero
- G081399P7R-PRO
- Varastotilanne
- 107kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskeveden kestävien alumiinikoteloiden kontaktit ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti ja vähäisin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava lampunpää.
Rakenne
Intuitiivinen käyttö kiertosäätimen avulla.
Toimitussisältö
Sis. ladattavan akun, latausaseman, käsihihnan, suojuselementin.
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liitännät ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa lampuissa on tarkennettava valaisinosa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 1000 lm |
| Pään ⌀ | 42 mm |
| Paloaika | 2.5 h |
| Paino | 223 g |
| Kokonaispituus | 170 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 5 h |
| Valovirta vaihe 2 | 450 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 25 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 60 h |
| Valovirta-boost | 2000 lm |
| Pidennetty paloaika | 10 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081399P7R-PRO |
|---|---|
| EAN | 4058205037136 |